Aktualności

I Letni Piknik już za nami!

16.07.2015, 21:04

Pierwszy tegoroczny Letni Piknik już za nami!:). W tym roku imprezy będą odbywać się w każdą sobotę od godz. 15.30 w cieszyńskim parku Kasztanowym obok marketu Intermarche. Zapraszamy już na kolejne!

A jakie atrakcje czekały na uczestników w minioną sobotę? Przede wszystkim klaun Jagódka, gry, zabawy, konkursy, dużo świetnej muzyki oraz malowanie buziek. Było wesoło i kolorowo;). Przy okazji dziękujemy marketowi Intermarche za ufundowanie nagród dla dzieciaków!

 

Czytaj dalej

Apteczki dla krwiodawców.

26.04.2015, 17:50

W dniu 24 kwietnia 2015 r. wspólnie z Radą Programową do spraw Krwiodawstwa przy Zarządzie Rejonowym PCK w Cieszynie zorganizowaliśmy po raz kolejny akcję charytatywną dla mieszkańców powiatu cieszyńskiego.


Czytaj dalej

"Porwij dzieciaki na film" zakończone.

29.12.2014, 09:34

Czytaj dalej

Wicemistrzyni Świata Maria Juroszek

16.11.2014, 12:06

Maria Juroszek z Cieszyna wywalczyła wicemistrzostwo świata na pierwszych Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych w armwrestlingu, zorganizowanych w Pucku w dniach od 7- 12 października. Jesteśmy dumni z Pani Marii i gratulujemy tytułu. W imieniu Stowarzyszenia SCI przekazaliśmy na silne ręce Wicemistrzyni, zebraną kwotę 1200 złotych. Mamy nadzieję, choć w małym stopniu mogliśmy pomóc.

Czytaj dalej

KONKURS NA FACEBOOKU

17.07.2014, 22:33

Na naszym facebooku ogłosiliśmy konkurs na najbardziej kreatywny i pomysłowy wpis na temat: "Dlaczego lubię Cieszyn ?" Nagrody: Trzy najbardziej pomysłowe wypowiedzi zostaną nagrodzone zestawem karnetów na 5 wejść na Basen Miejski w Cieszynie (karnet dla osoby dorosłej + karnet dla dzieci). Zapraszamy do udziału ;)

Czytaj dalej

Witamy na oficjalnej stronie Stowarzyszenia SCI

12.07.2014, 11:07

Będziemy dbać o promocję gospodarczych i turystycznych walorów Cieszyna i Ziemi Cieszyńskiej, prowadzić działalność zmierzającej do wszechstronnego rozwoju Cieszyna i Ziemi Cieszyńskiej, krzewić wiedzę o historii, kulturze i tradycji Cieszyna i Ziemi Cieszyńskiej, wspierać twórczość kulturalną mieszkańców i osób związanych z Cieszynem i Ziemią Cieszyńską, pomagać charytatywnie na rzecz osób niepełnosprawnych, bezrobotnych, ubogich, starszych i nieprzystosowanych społecznie...

Czytaj dalej